Daugiau nei 15 metų duonos gaminių rinkoje Lietuvoje

Nuo pat įkūrimo bendradarbiaujame su daugeliu Lietuvos įmonių, kurių pagrindinė produkcija – lavašai. Mūsų šioje srityje sukaupta patirtis bei siekis užtikrinti kuo kokybiškesnį galutinį rezultatą lėmė tai, kad mūsų produkcija yra viena geriausių šalyje. Nepriekaištingas ir gardus mūsų klientų maistas – geriausias mūsų gaminių kokybės įrodymas. Minkštutėliai ir ploni lavašai, traški turkiška duona, porėtos pitos, puikios mėsainių ir sviestinės brijošė bandelės – geriausias mūsų darbo įvertinimas ir didžiausias džiaugsmas mums!

demo

15+

metų duonos rinkoje Lietuvoje

demo

16+

kokybės kontrolės parametrai

demo

7+

produktų parinktys

demo

100+

įmonės partneriai

Produkcija gaminama tik iš natūralių žaliavų

Automatizuotas gamybos procesas

Kokybės kontrolė pagal 16 reologinių parametrų

demo

Misija ir istorija

Gaminti gardžius lavašus – tai mums pavyksta geriausiai!

demo

Mūsų misija

Mūsų įmonės misija – suteikti galimybę meistrams dirbti su kokybiškomis žaliavomis, gauti nuspėjamą, stabilų ir geriausią paruošto gaminio rezultatą!

Nuolat ieškome naujų sprendimų – džiaugiamės galėdami jais dalintis su savo partneriais! Technologinė pagalba yra prieinama kiekvienam mūsų klientui, o mūsų specialistai yra pasiruošę išsamiai konsultuoti visais dominančiais klausimais. Turime savo laboratoriją, kurioje nuolat atliekame tyrimus – siekdami dalintis žiniomis, keistis patirtimi ir bendromis pastangomis plėtoti duonos gaminių bei lavašų pramonę mūsų šalyje!

Mūsų istorija

Idėja pradėti gamybą Kaune kilo norint atkurti senąsias, vienas pirmųjų duonos kepimo tradicijų pasaulyje. Mūsų įmonė užsiima duonos gaminių gamyba jau 15 metų ir įsitvirtino rinkoje kaip patikima ir patikrinta nacionalinės duonos ir lavašų gamintoja. Gausi mūsų gaminių paklausa įrodo, kad mūsų klientai mumis pasitiki ir mūsų gaminiams teikia pirmenybę. Pasitelkdami šiuolaikines technologijas pasiekėme puikią gaminių kokybę ir toliau planuojame išlaikyti savo prekės ženklą, kad visi, kurie vertina mūsų lavašus, nenusiviltų.

Mus renkasi

UAB „NEXTA“ kasmet didina eksportuojamų gaminių kiekį, todėl savo produkcijos platinimui nuolat ieško patyrusių partnerių užsienyje.